170377

TALLRIKAR, 4+1 st, Flytande Blå, Gustavsberg, 1800-talets mitt

Bud: 150 kr
Slutar idag 20:26
Utropspris: 300 kr

1 djup tallrik samt 4 förrättstallrikar. Krackelyr.

  • 13 januari 2021 kl. 16:38:49
    138035 (150 kr)
  • 11 januari 2021 kl. 14:12:57
    93466 (125 kr)
  • 9 januari 2021 kl. 08:31:09
    127468 (100 kr)