121129

TALLRIKAR Kina, 17/1800-tal, 2st

Bud: 100 kr
Utropspris: 400 kr

Diameter 22cm. Flertalet nagg runt om på bägge tallrikarna, 1st med spricka.

  • 13 juni 2019 kl. 19:33:12
    106919 (100 kr)