140519

TAMBURMAJOR, plast, 1980-tal

Bud: 125 kr
Avslutat 21 februari 20:34
Utropspris: 600 kr

Höjd 162 cm. Bruksslitage.

  • 21 februari 2020 kl. 19:59:40
    106876 (125 kr)
  • 19 februari 2020 kl. 20:37:45
    96153 (100 kr)