171236

TEKANNA, fat, 1900-tal, 6 delar

Bud: 150 kr
Avslutat 28 januari 21:02
Utropspris: 400 kr

Fat 4+1, Ø 17-25cm. Tekanna med invändiga nagg på locket.

  • 27 januari 2021 kl. 20:10:19
    136470 (150 kr)
  • 27 januari 2021 kl. 19:41:19
    105691 (125 kr)
  • 27 januari 2021 kl. 15:29:32
    136470 (100 kr)