143501

TEKOPPAR, 5 st, porslin, 1900-talets första del

Bud: 125 kr
Utropspris: 300 kr

Bruksslitage, slitage av dekor.

  • 27 mars 2020 kl. 20:51:31
    120115 (125 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 18:29:44
    125602 (100 kr)