110124

TENORSAXOFON, Dolnet Paris, troligen 1930/40-tal

Bud: 750 kr
Utropspris: 2 000 kr

Omfattande erosion, slitage, bucklor, saknar vissa delar, i reperationsbehov. Ej tillhörande fodral.

  • 17 januari 2019 kl. 20:00
    90034 (750 kr)
  • 17 januari 2019 kl. 20:00
    102460 (700 kr)
  • 16 januari 2019 kl. 20:41
    102460 (650 kr)
  • 16 januari 2019 kl. 17:02
    117670 (600 kr)
  • 16 januari 2019 kl. 17:02
    102460 (550 kr)
  • 16 januari 2019 kl. 00:23
    102460 (425 kr)
  • 16 januari 2019 kl. 00:23
    114437 (400 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 21:05
    114437 (375 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 21:05
    95824 (350 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 21:04
    95824 (325 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 21:04
    114437 (300 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 21:04
    95824 (225 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 21:04
    114437 (200 kr)
  • 10 januari 2019 kl. 10:16
    95824 (150 kr)
  • 10 januari 2019 kl. 03:34
    119781 (125 kr)
  • 7 januari 2019 kl. 11:55
    95824 (100 kr)