139759

TERRIN med lock, Kina, 1700-tal

Bud: 700 kr
Slutar idag 20:00
Utropspris: 2 500 kr

Porslin. Längd 29 cm. Ett litet nagg på kant.

  • 17 februari 2020 kl. 18:48:40
    93256 (700 kr)
    97046 (700 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 20:10:48
    93256 (650 kr)
    90887 (600 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 18:21:56
    93256 (550 kr)
    118173 (500 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 17:40:58
    93256 (300 kr)
    90329 (275 kr)
  • 6 februari 2020 kl. 10:22:31
    93256 (100 kr)