109734

TERRINER, 6 st, 1900-talets första del

Bud: 650 kr
Utropspris: 500 kr

Längd 38-23 cm. 6 terriner med lock varav en såsterrin. Bruksslitage.

  • 9 januari 2019 kl. 04:49
    93355 (650 kr)
  • 7 januari 2019 kl. 22:40
    104357 (600 kr)
  • 7 januari 2019 kl. 22:40
    93355 (550 kr)
  • 7 januari 2019 kl. 22:40
    104357 (500 kr)
  • 7 januari 2019 kl. 22:39
    93355 (475 kr)
  • 7 januari 2019 kl. 22:39
    104357 (450 kr)
  • 2 januari 2019 kl. 08:37
    93355 (425 kr)
  • 29 december 2018 kl. 19:20
    97885 (400 kr)
  • 29 december 2018 kl. 19:20
    106491 (375 kr)
  • 29 december 2018 kl. 19:20
    97885 (350 kr)
  • 29 december 2018 kl. 19:20
    106491 (325 kr)
  • 29 december 2018 kl. 19:20
    97885 (300 kr)
  • 29 december 2018 kl. 19:20
    106491 (275 kr)
  • 29 december 2018 kl. 19:20
    97885 (250 kr)
  • 29 december 2018 kl. 19:20
    106491 (225 kr)
  • 29 december 2018 kl. 19:20
    97885 (200 kr)
  • 29 december 2018 kl. 10:45
    106491 (175 kr)
  • 29 december 2018 kl. 10:45
    97885 (150 kr)
  • 29 december 2018 kl. 00:41
    97885 (125 kr)
  • 28 december 2018 kl. 21:29
    102408 (100 kr)