114286

THOMAS HAMANN carborundumetsning, signerad

Bud: 700 kr
Utropspris: 500 kr

Upplaga 2/30. 59x40cm

  • 16 mars 2019 kl. 19:36:43
    95855 (700 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 19:36:43
    108413 (650 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 19:34:47
    95855 (600 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 19:34:18
    108413 (550 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 19:33:04
    95855 (500 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 19:33:04
    118045 (500 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 19:32:52
    95855 (475 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 19:32:52
    118045 (450 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 19:32:42
    95855 (425 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 19:32:42
    118045 (400 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 19:32:30
    95855 (375 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 19:32:30
    118045 (350 kr)
  • 13 mars 2019 kl. 21:22:38
    95855 (325 kr)
  • 13 mars 2019 kl. 21:22:38
    120457 (300 kr)
  • 13 mars 2019 kl. 20:55:22
    95855 (275 kr)
  • 13 mars 2019 kl. 20:55:22
    120457 (250 kr)
  • 6 mars 2019 kl. 12:46:57
    95855 (225 kr)
  • 6 mars 2019 kl. 12:46:57
    120457 (200 kr)
  • 3 mars 2019 kl. 19:30:35
    95855 (125 kr)
  • 1 mars 2019 kl. 18:30:59
    118045 (100 kr)