185007

TIDNINGSHYLLA, 1960-tal

Bud: 175 kr
Avslutat 17 juni 19:32
Utropspris: 300 kr

Med hjultrissor. 53 x45 cm, höjd 52 cm. Bruksslitage, några fläckar.

  • 17 juni 2021 kl. 18:44:08
    97686 (175 kr)
  • 15 juni 2021 kl. 21:36:20
    93897 (150 kr)
  • 11 juni 2021 kl. 13:50:32
    129206 (125 kr)
  • 10 juni 2021 kl. 12:10:12
    114382 (100 kr)