94277

TIDNINGSKORG, 1950-tal

Bud: 350 kr
Utropspris: 300 kr

Längd 50 cm. Bruksslitage, några små flätningsskador kan förekomma.

  • 13 juni 2018 kl. 10:04
    116461 (350 kr)
  • 13 juni 2018 kl. 10:04
    111534 (325 kr)
  • 12 juni 2018 kl. 22:46
    111534 (150 kr)
  • 12 juni 2018 kl. 20:12
    95805 (125 kr)
  • 8 juni 2018 kl. 21:42
    111534 (100 kr)