140833

TIDSKRIFTSHYLLA, Lourens Fisher team, Nederländerna, 2000-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 600 kr

Bredd 50 cm. Höjd 77 cm. Två knoppar saknas, bruksslitage, aningen rostangripen.

  • 26 februari 2020 kl. 16:07:32
    103513 (100 kr)