139865

TOILETTEBORD / SMINKBORD, 1900-talets mitt

Bud: 450 kr
Utropspris: 500 kr

Längd 85 cm. Djup 35 cm. Höjd 73 cm. Bruksslitage.

  • 18 februari 2020 kl. 21:33:37
    112463 (450 kr)
    114772 (425 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 21:33:17
    112463 (400 kr)
    124157 (375 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 21:33:10
    112463 (350 kr)
    114772 (325 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 21:29:14
    112463 (300 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 21:27:25
    124157 (275 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 19:48:05
    112463 (250 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 22:28:53
    124157 (225 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:59:49
    112463 (200 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 08:05:01
    114233 (175 kr)
  • 10 februari 2020 kl. 13:19:37
    119527 (150 kr)
  • 10 februari 2020 kl. 12:43:00
    114233 (125 kr)
  • 9 februari 2020 kl. 16:12:26
    119527 (100 kr)