192143

TONY KARLSSON, kniv, damaskus & mammutbete

Bud: 0 kr
Avslutat 26 september 19:52
Utropspris: 10 000 kr

Signerad och daterad 2014. Blad i damaskusstål. Handtag med detaljer av mammutbete och masurbjörk. Längd 23cm.

  • 23 september 2021 kl. 23:52:24
    138178 (5 000 kr)
  • 23 september 2021 kl. 23:51:00
    138178 (4 100 kr)
  • 23 september 2021 kl. 23:11:18
    138178 (3 800 kr)
  • 23 september 2021 kl. 20:27:00
    94751 (3 000 kr)
  • 22 september 2021 kl. 20:40:10
    106597 (2 200 kr)
  • 19 september 2021 kl. 18:57:44
    143544 (2 100 kr)
  • 8 september 2021 kl. 23:59:05
    119393 (2 000 kr)
  • 8 september 2021 kl. 23:58:47
    119393 (1 600 kr)
  • 8 september 2021 kl. 20:44:58
    93967 (1 500 kr)
  • 8 september 2021 kl. 20:44:28
    93967 (1 000 kr)
  • 8 september 2021 kl. 20:06:11
    114630 (300 kr)
  • 8 september 2021 kl. 20:06:05
    114630 (125 kr)
  • 8 september 2021 kl. 12:07:41
    119468 (100 kr)