162229

TOP HAT, stlk ca 52, 1900-talets första del

Bud: 100 kr
Slutar idag 19:42
Utropspris: 300 kr

Bruksslitage, något skadad invändigt. Med hattask.

  • 20 oktober 2020 kl. 14:53:05
    136102 (100 kr)