97740

TOPHAT, 1900-talets första del

Bud: 125 kr
Utropspris: 300 kr

Stlk ca 54. Höjd ca 14 cm. Bruksslitage.

  • 10 augusti 2018 kl. 20:43
    115774 (125 kr)
  • 30 juli 2018 kl. 20:13
    91866 (100 kr)