142991

TORSTEN HYLANDER, färgetsning, signerad samt numrerad 1/20

Bud: 475 kr
Utropspris: 500 kr

12 x 12 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 28 mars 2020 kl. 21:23:47
    113620 (475 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 21:23:37
    126913 (450 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 21:23:37
    113620 (425 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 21:23:30
    126913 (400 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 21:23:30
    113620 (375 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 21:23:25
    126913 (350 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 21:23:25
    113620 (325 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 18:53:56
    126913 (300 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 18:53:56
    100837 (275 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 00:13:34
    126913 (250 kr)
  • 25 mars 2020 kl. 21:34:16
    100837 (225 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 12:43:36
    94951 (200 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 12:42:53
    124269 (175 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 12:42:53
    94951 (150 kr)
  • 22 mars 2020 kl. 22:10:24
    124269 (125 kr)
  • 19 mars 2020 kl. 13:27:06
    121831 (100 kr)