143017

TORSTEN HYLANDER, litografi, signerad samt numrerad

Bud: 175 kr
Slutar imorgon 20:04
Utropspris: 500 kr

10,5 x 10,5 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 24 mars 2020 kl. 22:32:40
    124269 (175 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 22:32:40
    113244 (150 kr)
  • 22 mars 2020 kl. 22:15:16
    124269 (125 kr)
  • 14 mars 2020 kl. 17:07:51
    110764 (100 kr)