165380

TORSTEN WASASTJERNA, olja på duk

Bud: 1 350 kr
Avslutat 29 november 19:02
Utropspris: 4 000 kr

Med intyg a tergo av Lennart Wasastjerna. 15x21,5cm. Duk uppfodrad på pannå. Med färgbortfall. Ram med mindre skador.

  • 29 november 2020 kl. 19:00:00
    120651 (1 350 kr)
    128698 (1 300 kr)
  • 29 november 2020 kl. 18:59:38
    120651 (1 250 kr)
    128698 (1 200 kr)
  • 29 november 2020 kl. 18:59:18
    120651 (1 150 kr)
    128698 (1 100 kr)
  • 29 november 2020 kl. 08:43:41
    120651 (1 050 kr)
  • 28 november 2020 kl. 07:37:01
    128698 (1 000 kr)
  • 23 november 2020 kl. 09:16:12
    100078 (950 kr)
  • 23 november 2020 kl. 09:15:38
    124269 (900 kr)
    100078 (850 kr)
  • 23 november 2020 kl. 09:15:32
    124269 (800 kr)
    100078 (750 kr)
  • 15 november 2020 kl. 10:50:47
    124269 (700 kr)
    126253 (650 kr)
  • 15 november 2020 kl. 10:50:29
    124269 (600 kr)
    126253 (550 kr)
  • 15 november 2020 kl. 10:50:11
    124269 (450 kr)
    126253 (425 kr)
  • 14 november 2020 kl. 16:46:56
    124269 (350 kr)
    126253 (325 kr)
  • 14 november 2020 kl. 16:36:15
    126253 (275 kr)
    118626 (250 kr)
  • 14 november 2020 kl. 16:36:09
    126253 (225 kr)
    118626 (200 kr)
  • 14 november 2020 kl. 16:36:03
    126253 (175 kr)
    118626 (150 kr)
  • 13 november 2020 kl. 15:07:34
    126253 (125 kr)
  • 13 november 2020 kl. 14:23:01
    101041 (100 kr)