107151

TRÄDGÅRDGRUPP, 1900-talets mitt

Bud: 1 050 kr
Utropspris: 1 500 kr

4 st stolar. 1 bord med frostat glas. Bordets längd 80 cm. Bruksslitage, rostanlupning förekommer.

  • 7 december 2018 kl. 21:08:16
    107728 (1 050 kr)
  • 7 december 2018 kl. 21:07:22
    91496 (1 000 kr)
  • 7 december 2018 kl. 21:06:02
    107728 (950 kr)
  • 7 december 2018 kl. 21:03:45
    91496 (900 kr)
  • 7 december 2018 kl. 21:02:07
    107728 (850 kr)
  • 7 december 2018 kl. 20:57:50
    91496 (800 kr)
  • 7 december 2018 kl. 20:50:30
    107728 (750 kr)
  • 7 december 2018 kl. 20:50:24
    91496 (700 kr)
    107728 (700 kr)
  • 7 december 2018 kl. 19:57:22
    91496 (650 kr)
    106491 (600 kr)
  • 2 december 2018 kl. 20:08:10
    106491 (550 kr)
    90033 (500 kr)
  • 2 december 2018 kl. 09:01:26
    90033 (425 kr)
    106491 (400 kr)
  • 2 december 2018 kl. 00:21:51
    106491 (350 kr)
    112714 (325 kr)
  • 1 december 2018 kl. 12:37:30
    112714 (275 kr)
  • 29 november 2018 kl. 21:18:33
    119463 (250 kr)
  • 28 november 2018 kl. 19:28:48
    94394 (225 kr)
  • 28 november 2018 kl. 19:28:40
    119463 (200 kr)
    94394 (175 kr)
  • 28 november 2018 kl. 19:28:36
    119463 (150 kr)
    94394 (125 kr)
  • 27 november 2018 kl. 18:31:24
    119463 (100 kr)