107151

TRÄDGÅRDGRUPP, 1900-talets mitt

Bud: 1 050 kr
Utropspris: 1 500 kr

4 st stolar. 1 bord med frostat glas. Bordets längd 80 cm. Bruksslitage, rostanlupning förekommer.

  • 7 december 2018 kl. 21:08
    107728 (1 050 kr)
  • 7 december 2018 kl. 21:07
    91496 (1 000 kr)
  • 7 december 2018 kl. 21:06
    107728 (950 kr)
  • 7 december 2018 kl. 21:03
    91496 (900 kr)
  • 7 december 2018 kl. 21:02
    107728 (850 kr)
  • 7 december 2018 kl. 20:57
    91496 (800 kr)
  • 7 december 2018 kl. 20:50
    107728 (750 kr)
  • 7 december 2018 kl. 20:50
    91496 (700 kr)
  • 7 december 2018 kl. 20:50
    107728 (700 kr)
  • 7 december 2018 kl. 19:57
    91496 (650 kr)
  • 7 december 2018 kl. 19:57
    106491 (600 kr)
  • 2 december 2018 kl. 20:08
    106491 (550 kr)
  • 2 december 2018 kl. 20:08
    90033 (500 kr)
  • 2 december 2018 kl. 09:01
    90033 (425 kr)
  • 2 december 2018 kl. 09:01
    106491 (400 kr)
  • 2 december 2018 kl. 00:21
    106491 (350 kr)
  • 2 december 2018 kl. 00:21
    112714 (325 kr)
  • 1 december 2018 kl. 12:37
    112714 (275 kr)
  • 29 november 2018 kl. 21:18
    119463 (250 kr)
  • 28 november 2018 kl. 19:28
    94394 (225 kr)
  • 28 november 2018 kl. 19:28
    119463 (200 kr)
  • 28 november 2018 kl. 19:28
    94394 (175 kr)
  • 28 november 2018 kl. 19:28
    119463 (150 kr)
  • 28 november 2018 kl. 19:28
    94394 (125 kr)
  • 27 november 2018 kl. 18:31
    119463 (100 kr)