184558

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets första del

Bud: 425 kr
Slutar idag 19:16
Utropspris: 600 kr

Längd 92 cm. Djup 51 cm. Höjd 74 cm. Bruksslitage, färgbortfall.

  • 11 juni 2021 kl. 23:51:34
    121891 (425 kr)
  • 10 juni 2021 kl. 21:25:33
    93732 (400 kr)
  • 8 juni 2021 kl. 21:34:27
    93897 (300 kr)
  • 8 juni 2021 kl. 21:34:11
    93897 (175 kr)