129969

TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn, Stora Bryggeriet No 30, 1800/1900-tal

Bud: 800 kr
Utropspris: 1 500 kr

Längd 75 cm. Bredd 52 cm. Höjd 77 cm. Bruksslitage.

  • 15 oktober 2019 kl. 23:55:01
    107487 (800 kr)
  • 12 oktober 2019 kl. 08:14:03
    91496 (750 kr)
  • 10 oktober 2019 kl. 07:57:40
    112504 (700 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 19:47:16
    91496 (650 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 19:06:50
    98328 (600 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 19:06:50
    91496 (550 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 19:06:28
    91496 (425 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 19:06:28
    98328 (400 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 19:06:16
    91496 (300 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 19:06:16
    98328 (275 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 14:13:28
    91496 (175 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 13:55:06
    97779 (150 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 12:43:59
    112504 (125 kr)
  • 8 oktober 2019 kl. 22:43:53
    90948 (100 kr)