110457

TRÄDGÅRDSGRUPP, 1900-tal

Bud: 1 150 kr
Slutar 24 januari 19:00
Utropspris: 3 000 kr

Metall och trä. Gruppen består av 2 st soffor samt bord. Soffarnas längd 130 cm. Bordets mått 123x62 cm, höjd 64 cm. Bruksslitage, färgbortfall.

  • 18 januari 2019 kl. 18:54
    118156 (1 150 kr)
  • 18 januari 2019 kl. 16:02
    90936 (1 100 kr)
  • 17 januari 2019 kl. 17:50
    116969 (1 050 kr)
  • 17 januari 2019 kl. 17:50
    94632 (1 000 kr)
  • 15 januari 2019 kl. 19:36
    116969 (950 kr)
  • 15 januari 2019 kl. 19:36
    107424 (900 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 07:50
    116969 (850 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 07:50
    120178 (800 kr)
  • 10 januari 2019 kl. 16:23
    120178 (700 kr)
  • 10 januari 2019 kl. 16:23
    106491 (650 kr)
  • 9 januari 2019 kl. 22:58
    106491 (600 kr)
  • 9 januari 2019 kl. 22:58
    93331 (550 kr)
  • 9 januari 2019 kl. 15:11
    93331 (200 kr)
  • 9 januari 2019 kl. 15:11
    114630 (175 kr)
  • 9 januari 2019 kl. 15:11
    93331 (150 kr)
  • 9 januari 2019 kl. 15:11
    114630 (125 kr)
  • 9 januari 2019 kl. 14:40
    93331 (100 kr)