129605

TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, 1900-tal

Bud: 125 kr
Utropspris: 500 kr

Soffa, karmstolar samt bord. Bordets längd 120 cm. Bruksslitage.

  • 17 oktober 2019 kl. 20:24:03
    122561 (125 kr)
  • 16 oktober 2019 kl. 20:04:18
    98328 (100 kr)