148999

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 dlr, gjutjärn & trä, ca 1940-tal

Bud: 2 100 kr
Utropspris: 1 500 kr

4 karmstolar samt bord. Bordets mått 100 x 74 x 70 cm. Kraftigt brukssslitage.

  • 24 maj 2020 kl. 20:51:22
    131589 (2 100 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 20:50:33
    128639 (2 000 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 20:50:33
    103466 (1 900 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 20:50:16
    128639 (1 800 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 20:50:16
    103466 (1 700 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 14:21:12
    128639 (1 200 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 14:21:12
    131589 (1 150 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 16:47:37
    128639 (1 100 kr)
  • 22 maj 2020 kl. 13:44:58
    131589 (1 050 kr)
  • 17 maj 2020 kl. 21:40:36
    110410 (1 000 kr)
  • 17 maj 2020 kl. 21:40:36
    131408 (1 000 kr)
  • 17 maj 2020 kl. 10:04:11
    110410 (900 kr)
  • 17 maj 2020 kl. 10:04:11
    131337 (850 kr)
  • 16 maj 2020 kl. 09:50:29
    131337 (750 kr)
  • 16 maj 2020 kl. 09:50:29
    93256 (700 kr)
  • 16 maj 2020 kl. 09:50:09
    93256 (650 kr)
  • 16 maj 2020 kl. 09:50:09
    131337 (600 kr)
  • 16 maj 2020 kl. 09:49:34
    93256 (550 kr)
  • 16 maj 2020 kl. 09:49:34
    131337 (500 kr)
  • 16 maj 2020 kl. 09:49:20
    93256 (475 kr)
  • 16 maj 2020 kl. 09:49:20
    131337 (450 kr)
  • 16 maj 2020 kl. 09:48:59
    93256 (425 kr)
  • 16 maj 2020 kl. 09:48:59
    131337 (400 kr)
  • 15 maj 2020 kl. 17:10:52
    93256 (375 kr)
  • 15 maj 2020 kl. 17:10:52
    114872 (350 kr)
  • 15 maj 2020 kl. 05:51:33
    114872 (175 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 21:41:26
    105130 (150 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 21:09:49
    114872 (125 kr)
  • 12 maj 2020 kl. 22:49:13
    118189 (100 kr)