121195

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 5 st, 1900-talets första del

Bud: 700 kr
Utropspris: 800 kr

Snarlika. Kraftigt bruksslitage, visst renoveringsbehov.

  • 12 juni 2019 kl. 11:00:11
    102329 (700 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 11:00:11
    122955 (650 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 09:28:41
    102329 (600 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 09:28:41
    122955 (550 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 07:44:16
    102329 (500 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 07:44:16
    94394 (475 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 18:29:43
    102329 (450 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 18:29:43
    94394 (425 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 18:29:35
    102329 (400 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 18:29:35
    94394 (375 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 18:29:28
    102329 (350 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 18:29:28
    94394 (325 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 18:29:23
    102329 (300 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 18:29:23
    94394 (275 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 18:29:19
    102329 (250 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 18:29:19
    94394 (225 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 18:29:16
    102329 (200 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 18:29:16
    94394 (175 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 18:29:12
    102329 (150 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 18:29:12
    94394 (125 kr)
  • 9 juni 2019 kl. 21:50:51
    102329 (100 kr)