148689

TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par, 1900-talets första del

Bud: 650 kr
Utropspris: 500 kr

Fällbara. Slitage.

  • 23 maj 2020 kl. 19:01:05
    117968 (650 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:01:05
    120198 (600 kr)
  • 22 maj 2020 kl. 08:15:48
    120198 (450 kr)
  • 15 maj 2020 kl. 08:38:59
    119069 (425 kr)
  • 15 maj 2020 kl. 08:38:51
    93256 (400 kr)
  • 15 maj 2020 kl. 08:38:51
    119069 (375 kr)
  • 15 maj 2020 kl. 08:38:43
    93256 (350 kr)
  • 15 maj 2020 kl. 08:38:43
    119069 (325 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 20:56:58
    93256 (300 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 20:56:58
    119069 (275 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 20:56:50
    93256 (250 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 20:56:50
    119069 (225 kr)
  • 13 maj 2020 kl. 19:35:53
    93256 (200 kr)
  • 13 maj 2020 kl. 19:35:53
    119069 (175 kr)
  • 13 maj 2020 kl. 19:35:36
    93256 (150 kr)
  • 13 maj 2020 kl. 19:35:36
    119069 (125 kr)
  • 11 maj 2020 kl. 16:10:40
    93256 (100 kr)