139810

TRÄLÅDA, SSA, 1900-tal

Bud: 350 kr
Utropspris: 300 kr

Längd ca 76 cm. Bruksslitage.

  • 18 februari 2020 kl. 21:09:18
    114150 (350 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 21:08:55
    120682 (325 kr)
    114150 (325 kr)
  • 16 februari 2020 kl. 21:50:41
    120682 (300 kr)
    121831 (275 kr)
  • 10 februari 2020 kl. 21:25:44
    120682 (250 kr)
  • 10 februari 2020 kl. 10:42:12
    91128 (225 kr)
  • 9 februari 2020 kl. 20:32:29
    102720 (200 kr)
    117727 (175 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 19:22:58
    102720 (150 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 12:46:59
    106598 (125 kr)
  • 6 februari 2020 kl. 20:39:56
    127868 (100 kr)