139811

TRÄLÅDA, SSA, 1900-tal

Bud: 275 kr
Slutar imorgon 21:12
Utropspris: 300 kr

Längd ca 76 cm. Bruksslitage.

  • 11 februari 2020 kl. 19:46:10
    120682 (275 kr)
    105693 (250 kr)
  • 10 februari 2020 kl. 21:25:08
    120682 (225 kr)
  • 9 februari 2020 kl. 20:33:11
    117727 (200 kr)
  • 9 februari 2020 kl. 20:33:06
    102720 (175 kr)
    117727 (175 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 19:23:58
    102720 (150 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 12:47:18
    106598 (125 kr)
  • 6 februari 2020 kl. 20:39:20
    127868 (100 kr)