159619

TRÄLÅDOR, 2 st, 1900-talets första del

Bud: 325 kr
Slutar 28 september 22:08
Utropspris: 300 kr

34x34x26 cm. Bruksslitage.

  • 24 september 2020 kl. 19:22:49
    90609 (325 kr)
    90887 (300 kr)
  • 19 september 2020 kl. 08:19:29
    90609 (275 kr)
    97969 (250 kr)
  • 18 september 2020 kl. 22:32:40
    90609 (225 kr)
    133990 (200 kr)
  • 16 september 2020 kl. 21:14:04
    133990 (150 kr)
    90887 (125 kr)
  • 16 september 2020 kl. 19:30:11
    133990 (100 kr)