159620

TRÄLÅDOR, 2 st, 1900-talets första del

Bud: 375 kr
Avslutat 28 september 22:10
Utropspris: 300 kr

34x34x26 cm. Bruksslitage.

  • 24 september 2020 kl. 19:23:23
    90887 (375 kr)
  • 24 september 2020 kl. 19:23:15
    90609 (350 kr)
    90887 (350 kr)
  • 24 september 2020 kl. 19:23:04
    90609 (325 kr)
    90887 (300 kr)
  • 19 september 2020 kl. 20:43:29
    90609 (275 kr)
    91154 (250 kr)
  • 18 september 2020 kl. 22:33:15
    90609 (225 kr)
  • 17 september 2020 kl. 13:46:43
    133990 (200 kr)
    135137 (175 kr)
  • 16 september 2020 kl. 21:14:14
    133990 (150 kr)
    90887 (125 kr)
  • 16 september 2020 kl. 19:30:40
    133990 (100 kr)