131973

TRÄSKULPTUR, i form av duva, målat trä, daterad 1931

Bud: 150 kr
Slutar 15 november 20:38
Utropspris: 400 kr

Undertill skrivet Mora. Möjligtvis gjord av Nisser-familjen i Vattnäs. Höjd 11 cm. Längd 15 cm. Bruksslitage, färgbortall.

  • 7 november 2019 kl. 14:10:23
    93300 (150 kr)
    97779 (125 kr)
  • 6 november 2019 kl. 02:59:07
    93300 (100 kr)