181572

TRÅG, allmoge, 18/1900-tal

Bud: 300 kr
Avslutat 10 maj 21:52
Utropspris: 400 kr

Med bomärke. Längd 59cm. Bruksslitage.

  • 10 maj 2021 kl. 21:42:23
    106491 (300 kr)
  • 10 maj 2021 kl. 21:42:23
    137315 (275 kr)
  • 10 maj 2021 kl. 21:21:31
    106491 (250 kr)
  • 10 maj 2021 kl. 20:36:16
    137315 (225 kr)
  • 9 maj 2021 kl. 09:38:06
    123379 (200 kr)
  • 9 maj 2021 kl. 09:38:03
    116977 (175 kr)
  • 9 maj 2021 kl. 09:38:03
    123379 (175 kr)
  • 5 maj 2021 kl. 23:10:41
    116977 (150 kr)
  • 5 maj 2021 kl. 10:54:02
    123379 (125 kr)
  • 5 maj 2021 kl. 05:58:36
    116977 (100 kr)