155231

TRÅG, märkt S.J.NÄS, 1800-tal

Bud: 400 kr
Slutar 8 augusti 21:02
Utropspris: 400 kr

Längd 58 cm. Originalmålning. Bruksslitage.

  • 2 augusti 2020 kl. 22:43:41
    93983 (400 kr)
  • 2 augusti 2020 kl. 22:43:41
    133667 (375 kr)
  • 2 augusti 2020 kl. 22:43:07
    93983 (350 kr)
  • 2 augusti 2020 kl. 22:43:07
    133667 (325 kr)
  • 26 juli 2020 kl. 20:14:38
    93983 (300 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 21:41:04
    133522 (275 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 21:40:45
    106491 (250 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 21:40:45
    133522 (225 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 21:40:15
    106491 (200 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 21:40:15
    133522 (175 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 23:38:12
    106491 (150 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 23:38:12
    130200 (125 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 22:12:28
    106491 (100 kr)