107909

TRÅGSKÄNK, 1800-tal

Bud: 500 kr
Utropspris: 1 500 kr

Längd 120 cm. Djup 46 cm. Höjd 139 cm. Åldersrelaterat bruksslitage, ena listan något lös, slagmärken.

  • 7 december 2018 kl. 16:39
    106491 (500 kr)
  • 6 december 2018 kl. 16:50
    118815 (100 kr)