148741

TVÄTTFAT & KANNA, Gustavsberg

Bud: 200 kr
Utropspris: 300 kr

Kanna höjd 21cm. Fat Ø 29,5cm. Bruksslitage samt krackelyr.

  • 22 maj 2020 kl. 06:23:13
    93355 (200 kr)
  • 22 maj 2020 kl. 06:23:13
    90637 (175 kr)
  • 20 maj 2020 kl. 04:43:45
    93355 (150 kr)
  • 13 maj 2020 kl. 20:25:30
    131239 (125 kr)
  • 12 maj 2020 kl. 19:56:44
    130200 (100 kr)