119243

TVÄTTFAT & KANNA, Rörstrand, 1900-talets början

Bud: 200 kr
Utropspris: 400 kr

Fatets Ø ca 36 cm. Viss krackelyr.

  • 15 maj 2019 kl. 17:40
    96128 (200 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 14:05
    97779 (175 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 09:21
    119069 (150 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 21:17
    90835 (125 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 08:06
    119069 (100 kr)