126839

TVÄTTKORG, flätad, 1900-talets mitt

Bud: 200 kr
Utropspris: 300 kr

Längd 83 cm. Bruksslitage.

  • 15 september 2019 kl. 18:30:44
    115982 (200 kr)
  • 15 september 2019 kl. 13:20:19
    113569 (175 kr)
  • 15 september 2019 kl. 10:57:45
    118593 (150 kr)
  • 15 september 2019 kl. 09:51:37
    115982 (125 kr)
  • 7 september 2019 kl. 20:43:52
    90835 (100 kr)