129603

TVÄTTKORG, flätad, 1900-talets mitt

Bud: 125 kr
Utropspris: 300 kr

Längd 78 cm. Bruksslitage.

  • 16 oktober 2019 kl. 21:37:45
    121008 (125 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 22:07:44
    90835 (100 kr)