95997

TVÄTTSERVIS, flintgods, Rörstrand, 1800/1900-tal

Bud: 250 kr
Utropspris: 800 kr

Kannans höjd 25 cm. Åldersrelaterat bruksslitage, bl.a nålspricka på kannan, vissa nagg.

  • 12 juli 2018 kl. 20:54
    106491 (250 kr)
  • 12 juli 2018 kl. 20:54
    109395 (225 kr)
  • 12 juli 2018 kl. 20:48
    106491 (200 kr)
  • 12 juli 2018 kl. 20:48
    109395 (175 kr)
  • 1 juli 2018 kl. 23:18
    106491 (150 kr)
  • 1 juli 2018 kl. 23:18
    96153 (125 kr)
  • 1 juli 2018 kl. 10:59
    106491 (100 kr)