139816

TVÄTTSTÄLL med tvättfat och kanna, 1900-tal

Bud: 850 kr
Utropspris: 300 kr

Ställets höjd 77 cm. Bruksslitage.

  • 18 februari 2020 kl. 21:23:35
    118632 (850 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 21:23:10
    108299 (800 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 21:21:42
    118632 (750 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 21:21:00
    108299 (700 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 21:20:15
    118632 (650 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 21:19:52
    108298 (600 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 21:06:06
    118632 (550 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 21:01:46
    124991 (500 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 20:27:49
    118632 (475 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 19:16:18
    128337 (450 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 17:56:28
    124991 (425 kr)
  • 16 februari 2020 kl. 20:05:39
    92063 (400 kr)
  • 16 februari 2020 kl. 20:04:48
    96128 (375 kr)
    92063 (375 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 22:49:28
    96128 (350 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 20:19:28
    92063 (325 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 08:51:58
    90413 (300 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 03:24:20
    106491 (275 kr)
  • 10 februari 2020 kl. 07:30:18
    128337 (250 kr)
  • 10 februari 2020 kl. 07:30:07
    93256 (225 kr)
    128337 (225 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 21:00:25
    93256 (200 kr)
    118632 (175 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 16:53:03
    93256 (150 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 01:24:37
    90637 (125 kr)
  • 6 februari 2020 kl. 20:32:23
    128337 (100 kr)