121386

TYRA LUNDGREN litografi, signerad

Bud: 4 500 kr
Utropspris: 1 000 kr

Daterad 1957.

  • 17 juni 2019 kl. 19:34:38
    123768 (4 500 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 19:32:38
    123682 (4 400 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 19:30:47
    123768 (4 300 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 19:28:47
    123682 (4 200 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 19:27:31
    123768 (4 100 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 19:26:51
    123652 (4 000 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 19:26:51
    123768 (4 000 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 18:45:09
    123652 (3 800 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 18:45:09
    123682 (3 700 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 18:45:02
    123652 (3 600 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 18:45:02
    123682 (3 500 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 18:44:50
    123652 (3 400 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 18:44:50
    123682 (3 300 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 00:49:18
    123652 (3 200 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 19:29:41
    123682 (3 100 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 19:29:41
    123652 (3 000 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 19:29:30
    123652 (2 900 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 19:29:30
    123682 (2 800 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 19:29:13
    123652 (2 100 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 19:29:13
    123682 (2 000 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 19:29:00
    123652 (1 350 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 19:29:00
    123682 (1 300 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 19:28:39
    123652 (1 100 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 19:28:39
    123682 (1 050 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 00:40:10
    123652 (425 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 00:40:10
    102329 (400 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 21:44:31
    102329 (125 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 20:23:50
    98584 (100 kr)