195367

ULF GREDER, litografi, signerad

Bud: 800 kr
31 okt 19:10
Utropspris: 2 500 kr

Upplaga 216/360. 86x75cm.

  • 15 oktober 2021 kl. 19:25:02
    145275 (800 kr)
  • 15 oktober 2021 kl. 19:19:58
    145275 (600 kr)
  • 15 oktober 2021 kl. 19:19:48
    145275 (450 kr)
  • 15 oktober 2021 kl. 19:19:44
    145275 (425 kr)
  • 15 oktober 2021 kl. 19:19:35
    145275 (400 kr)
  • 15 oktober 2021 kl. 12:10:10
    145501 (375 kr)
  • 14 oktober 2021 kl. 22:00:19
    145465 (350 kr)
  • 14 oktober 2021 kl. 20:32:36
    108313 (325 kr)
  • 13 oktober 2021 kl. 21:47:32
    145465 (300 kr)
  • 13 oktober 2021 kl. 21:18:09
    128454 (275 kr)
  • 12 oktober 2021 kl. 23:22:56
    128454 (250 kr)
  • 12 oktober 2021 kl. 23:22:14
    128454 (225 kr)
  • 12 oktober 2021 kl. 23:22:09
    128454 (200 kr)
  • 12 oktober 2021 kl. 23:22:03
    128454 (175 kr)
  • 12 oktober 2021 kl. 19:22:22
    90299 (150 kr)
  • 11 oktober 2021 kl. 21:15:09
    90299 (125 kr)
  • 11 oktober 2021 kl. 21:00:52
    128454 (100 kr)