173832

ULLA PROCOPÉ, 21 delar, 'Valencia', Arabia

Bud: 2 200 kr
Slutar 28 februari 19:46
Utropspris: 3 000 kr

Fat, Ø 35,5cm. Tallrikar 7st, Ø 26cm. Djupa tallrikar, 8st, Ø 23cm. Assietter 5st, Ø 19,5cm. En tallrik samt två assietter, alla med skador, medföljer. Bruksslitage, ställvis kraftigt, samt repor.

  • 24 februari 2021 kl. 23:15:26
    128652 (2 200 kr)
  • 15 februari 2021 kl. 15:04:02
    97969 (2 100 kr)
  • 14 februari 2021 kl. 20:06:13
    90054 (2 000 kr)
    93890 (1 900 kr)
  • 14 februari 2021 kl. 11:52:18
    93890 (1 800 kr)
    90054 (1 700 kr)
  • 14 februari 2021 kl. 11:51:59
    90054 (1 500 kr)
    93890 (1 450 kr)
  • 14 februari 2021 kl. 11:51:44
    90054 (1 400 kr)
    93890 (1 350 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 17:08:43
    90054 (375 kr)
    137383 (350 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 17:08:32
    90054 (325 kr)
    137383 (300 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 17:08:18
    90054 (275 kr)
    137383 (250 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 17:08:03
    90054 (225 kr)
    137383 (200 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 23:57:07
    90054 (175 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 22:55:03
    90948 (150 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 20:20:18
    137383 (125 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 16:13:16
    119468 (100 kr)