143012

ULLA WENNBERG, 'Vässad Nike', etsning, signerad, P.T

Bud: 125 kr
Slutar imorgon 19:54
Utropspris: 500 kr

87 x 40 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 27 mars 2020 kl. 09:05:00
    129485 (125 kr)
  • 23 mars 2020 kl. 13:22:09
    129479 (100 kr)