127456

UNIFORMSMÖSSA, 1800-tal

Bud: 900 kr
Utropspris: 800 kr

Käppi m/1854 för officer. Slitage, skador.

  • 22 september 2019 kl. 16:35:23
    120197 (900 kr)
    98719 (850 kr)
  • 21 september 2019 kl. 09:47:48
    98719 (800 kr)
  • 21 september 2019 kl. 09:47:32
    93123 (750 kr)
    98719 (750 kr)
  • 18 september 2019 kl. 16:54:12
    93123 (550 kr)
  • 13 september 2019 kl. 18:59:30
    98719 (500 kr)
    93123 (500 kr)
  • 13 september 2019 kl. 10:15:27
    98719 (125 kr)
  • 11 september 2019 kl. 22:34:46
    90835 (100 kr)