165488

UNO VALLMAN, olja på duk, signerad

Bud: 700 kr
Avslutat 24 november 20:12
Utropspris: 1 500 kr

36x45cm.

  • 24 november 2020 kl. 19:25:31
    113885 (700 kr)
  • 22 november 2020 kl. 00:34:24
    131755 (650 kr)
    136791 (650 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:34:52
    131755 (600 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:34:45
    114234 (550 kr)
    131755 (550 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:32:40
    114234 (500 kr)
    131755 (475 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:31:41
    114234 (450 kr)
    131755 (425 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:31:27
    114234 (400 kr)
    131755 (375 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:31:22
    114234 (350 kr)
    131755 (325 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:30:49
    114234 (300 kr)
    131755 (275 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:30:30
    114234 (250 kr)
    131755 (225 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:30:22
    114234 (200 kr)
    131755 (175 kr)
  • 15 november 2020 kl. 12:15:29
    114234 (150 kr)
  • 14 november 2020 kl. 22:57:02
    131755 (125 kr)
  • 14 november 2020 kl. 12:51:11
    125400 (100 kr)