165489

UNO VALLMAN, olja på duk, signerad

Bud: 750 kr
Avslutat 24 november 20:14
Utropspris: 1 500 kr

45x55cm.

  • 24 november 2020 kl. 20:02:11
    117314 (750 kr)
    113885 (700 kr)
  • 24 november 2020 kl. 19:26:31
    113885 (650 kr)
  • 21 november 2020 kl. 13:07:23
    117314 (600 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:28:55
    131755 (550 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:28:32
    114234 (500 kr)
    131755 (475 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:28:27
    114234 (450 kr)
    131755 (425 kr)
  • 15 november 2020 kl. 18:56:50
    114234 (400 kr)
    120804 (375 kr)
  • 15 november 2020 kl. 12:16:40
    114234 (350 kr)
    110076 (325 kr)
  • 14 november 2020 kl. 22:55:41
    110076 (200 kr)
    131755 (175 kr)
  • 14 november 2020 kl. 22:55:35
    110076 (150 kr)
    131755 (125 kr)
  • 14 november 2020 kl. 21:45:27
    110076 (100 kr)