165490

UNO VALLMAN, olja på duk, signerad

Bud: 600 kr
Avslutat 24 november 20:16
Utropspris: 1 500 kr

37x45cm.

  • 15 november 2020 kl. 19:24:52
    131755 (600 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:24:34
    114234 (550 kr)
    131755 (500 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:24:13
    114234 (325 kr)
    131755 (300 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:23:51
    114234 (275 kr)
    131755 (250 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:23:44
    114234 (225 kr)
    131755 (200 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:23:15
    114234 (175 kr)
    131755 (150 kr)
  • 15 november 2020 kl. 12:17:20
    114234 (125 kr)
  • 14 november 2020 kl. 22:20:54
    131755 (100 kr)