165497

UNO VALLMAN, olja på duk, signerad

Bud: 1 150 kr
Avslutat 24 november 20:30
Utropspris: 1 500 kr

60x72cm.

  • 24 november 2020 kl. 20:01:11
    136963 (1 150 kr)
    93564 (1 150 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:00:33
    136963 (1 100 kr)
    93564 (1 050 kr)
  • 24 november 2020 kl. 19:59:38
    136963 (950 kr)
    93564 (900 kr)
  • 24 november 2020 kl. 19:39:30
    136963 (850 kr)
    113885 (800 kr)
  • 23 november 2020 kl. 19:01:06
    136963 (750 kr)
    114234 (700 kr)
  • 20 november 2020 kl. 20:43:13
    114234 (600 kr)
    101861 (550 kr)
  • 20 november 2020 kl. 20:42:59
    114234 (500 kr)
    101861 (475 kr)
  • 18 november 2020 kl. 17:03:04
    114234 (450 kr)
    131755 (425 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:26:33
    131755 (400 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:26:21
    110076 (375 kr)
    131755 (350 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:25:51
    110076 (325 kr)
    131755 (300 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:25:42
    110076 (275 kr)
    131755 (250 kr)
  • 14 november 2020 kl. 22:56:39
    110076 (225 kr)
    131755 (200 kr)
  • 14 november 2020 kl. 22:56:29
    110076 (175 kr)
    131755 (150 kr)
  • 14 november 2020 kl. 21:42:05
    110076 (125 kr)
  • 14 november 2020 kl. 08:17:27
    117408 (100 kr)